
Акумулятор 6S3P 21700 15000mAh 120A Samsung 50s
4 200 ₴
- В наявності
- Код: e-6s3p-50s
+380 (63) 573-12-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔋Потужний акумулятор на елементах Samsung 21700 50S
Це не просто акумулятор — це надійне джерело потужності, зібране на оригінальних елементах Samsung 50S, які використовуються в професійних рішеннях і витримують високі навантаження без просадок.
Ідеально підходить для:
⚡ дронів і FPV
⚡ електротранспорту
⚡ DIY-проєктів
⚡ систем з високим струмовим навантаженням
⚙️ Основні характеристики:
Напруга (макс): 25.2 V
Номінальна напруга: 21.6 V
Піковий струм: до 120 A
Елементи: Samsung 21700 50S
Вага: 1330 г
Розмір: 6.6 × 6.6 × 14.5 см
Роз’єм: XT60 / XT90
Кабель: AWG 11
Довжина кабелю: 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вага | 1330 г |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип коннектора | XT60 |
| Виробник | Samsung |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴
