
Акумулятор 6S6P 21700 30000mAh 270A SAMSUNG 50S
8 250 ₴
- В наявності
- Код: 213244
+380 (63) 573-12-24
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вага | 2507 г |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Висота | 65 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип коннектора | XT60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 250 ₴


